kalendar
Nejbližší plánovaný
zájezd

zahraničí

Informace k přihlášení na jednodenní výukovou praxi

Manuál přihlášení na terénní výukovou praxi
Student si na portálu „PRAXE“ zaregistroval týdenní terénní výukovou praxi. Po registraci praxe na portálu následuje tento postup:

1.    Student vyplní smlouvu nebo přihlášku, kterou najde na „S“ disku u jednotlivých praxí nebo stránkách školní CK www.cestovka-jihlava.cz v oddílu „Studenti VŠPJ – VÝUKOVÉ PRAXE“ – tuzemsko nebo zahraničí. (Smlouvu na placené praxe si po vyplnění 2 x vytiskne.
Přihláška na neplacenou praxi je na A4 vyhotovena 2 x tudíž stačí obě vyplnit a pouze 1 x vytisknout.)

2.    Do termínu stanoveného CK, který najde na „S“ disku a stránkách školní CK  v oddílu „Studenti VŠPJ – VÝUKOVÉ PRAXE“ – tuzemsko nebo zahraničí, donese student dvě vyplněné smlouvy nebo přihlášku do školní CK. Jedná – li se o hrazenou praxi, donese do školní CK spolu se smlouvou i minimální zálohou, která je stanovena u jednotlivých týdenních terénních praxí v rozmezí výše 1500 – 3000,- Kč – dle ceny praxe.

3.    V CK bude studentovi jím vyplněná smlouva nebo přihláška potvrzena, přičemž jedna zůstane v CK a druhou obdrží zpět student. Ten dále účastní – li se placené výukové praxe, uhradí zálohu minimálně v požadované výši (může i vyšší) a zároveň mu bude vystaveno potvrzení o platbě a komplexní cestovní pojištění.

4.    Doplatek do plné ceny výukové praxe – je-li praxe placená, doplatí student ve školní CK nebo na účet školy s požadovanými var. a spec. symboly nejpozději do 3 týdnů před nástupem na výukovou praxi.

5.    Studenti, kteří absolvovali praxi již v loňském akademickém roce, mohou nárokovat slevy za účast na druhé avšak placené praxi dle tabulky, kterou najdou na „S“ disku u jednotlivých praxí.  Na neplacené týdenní terénní výukové praxe (Praha a Vysočina) a na praxe, které neorganizuje přímo CK VŠPJ jako jsou Rakouské Alpy nelze nárokovat žádné slevy.

6.    Zrušení účasti na placené praxi ze strany studenta, se řídí Všeobecnými smluvními podmínkami CK, které jsou nedílnou součástí smlouvy.

7.    Přihlášky na neplacené týdenní terénní praxe - ( Praha a Vysočina) slouží CK VŠPJ pouze k registraci účastníků a CK z nich nevyplívají žádné povinnosti vůči registrovaným účastníkům.

8.    Žádáme studenty, aby smlouvy, přihlášky a zálohy začali nosit do školní CK co nejdříve, abychom tak společně předešli dlouhému čekání na vyřízení.

     
Logo CK[2].jpg

Fulltextové vyhledávání

29. 1. Zdislava

Zítra: Robin

OBJEDNEJTE SI SVOJI LETENKU ZDE:

Objednej letenku

 

Platby týdenních exkurzí

Záloha se platí převodem.


Zálohu i doplatek praxe zasílejte dle následujících údajů, abychom mohli vaši platbu identifikovat:

Číslo účtu: 86-2735860297/0100

Variabilní symbol: číslo praxe (uvedeno v podrobnostech každého zájezdu)

Specifický symbol: číslo studenta VŠPJ

Děkujeme za spolupráci.

2011-08-04penize-ilustracka-denik-clanek-solo1.jpg

Návštěvnost stránek

400250

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.