kalendar
Nejbližší plánovaný
zájezd

tuzemsko

Informace k přihlášení na týdenní výukové praxe

Informace k přihlášení na týdenní výukové praxe
Manuál přihlášení na terénní výukovou praxi

1. Student si u vybrané výukové praxe provede rezervaci. Po provedení rezervace mu na e-mail, který v rezervaci uvede, přijde potvrzení o provedené rezervaci. Doručení potvrzovacího e-mailu při větším vytížení stránek není okamžité, potvrzení dochází tak do 15 minut!!

PS: rezervaci lze provést pouze v případě, že jsou na praxi volná místa, pokud je v počtu uvedených volných míst číslo "0", znamená to, že již nejsou na tuto praxi volná místa a nelze dělat rezervace!!

2.    Student vyplní smlouvu nebo přihlášku, kterou najde na stránkách školní CK www.cestovka-jihlava.cz v oddílu „Studenti VŠPJ – VÝUKOVÉ PRAXE 2016“- u každé praxe je přiložen "Soubor" - kde je po otevření "Smlouva" - (Smlouvu na placené praxe si po vyplnění 2 x vytiskne)

3.    Do termínu stanoveného CK, který najde stránkách školní CK  v oddílu „Studenti VŠPJ – VÝUKOVÉ PRAXE“ – donese student dvě vyplněné smlouvy  do školní CK. Jedná – li se o hrazenou praxi, donese do školní CK spolu se smlouvou i minimální zálohou, která je stanovena u jednotlivých týdenních terénních praxí v rozmezí výše 1500 – 3500,- Kč – dle ceny praxe.

4.    V CK bude studentovi jím vyplněná smlouva potvrzena, přičemž jedna zůstane v CK a druhou obdrží zpět student. Ten dále účastní – li se placené výukové praxe, uhradí zálohu minimálně v požadované výši (může i vyšší) a zároveň mu bude vystaveno potvrzení o platbě a komplexní cestovní pojištění.

5.    Doplatek do plné ceny výukové praxe – je-li praxe placená, doplatí student ve školní CK nebo na účet školy s požadovanými var. a spec. symboly nejpozději do 3 týdnů před nástupem na výukovou praxi.

6.    Studenti, kteří absolvovali praxi již v loňském akademickém roce, mohou nárokovat slevy za účast na druhé avšak placené praxi dle tabulky, kterou najdou na „S“ disku u jednotlivých praxí.

7.  Zrušení účasti na placené praxi ze strany studenta, se řídí Všeobecnými smluvními podmínkami CK, které jsou nedílnou součástí smlouvy.

8.    Žádáme studenty, aby smlouvy a zálohy začali nosit do školní CK co nejdříve, abychom tak společně předešli dlouhému čekání na vyřízení.
     
Logo CK.jpg

UPOZORNĚNÍ

POTVRZENÍ ÚČASTI NA PRAXI PROVEDETE DORUČENÍM VYPLNĚNÉ PŘIHLÁŠKY DO ŠKOLNÍ CK A TO DO TERMÍNU:

24.3.2017


POKUD DO TOHOTO TERMÍNU NEBUDE PŘIHLÁŠKA DO ŠKOLNÍ CK DORUČENA BUDETE Z PRAXE VYMAZÁNÍ A VOLNÉ MÍSTO BUDE NABÍDNUTO DALŠÍMU ZÁJEMCI!!


Praha anglicky - výuková praxe - individuální zabezpečení

Od: 14.4.2017
Do: 17.4.2017
Cena:
Počet volných míst: 0
Praha1.jpg
Soubor: Prihlaska na praxi - Praha anglicky_17[1].doc (51KB, .doc)
Zobrazit detail
Nejsou již žádné volné rezervace.

Vysočina - výuková praxe - individuální zabezpečení

Od: 30.5.2017
Do: 2.6.2017
Cena:
Počet volných míst: 0
Vysočina - praxe.jpg
Soubor: Prihlaska na praxi - Praha anglicky_17 – kopie.doc (51,5KB, .doc)
Zobrazit detail
Nejsou již žádné volné rezervace.

Fulltextové vyhledávání

24. 11. Emílie

Zítra: Kateřina

OBJEDNEJTE SI SVOJI LETENKU ZDE:

Objednej letenku

Možnost ubytování

Vysokoškolské koleje

ubytování

Nabídka

Platby týdenní praxe

Záloha na praxi se platí hotově v CK VŠPJ.
Doplatek praxe zasílejte dle následujících údajů, abychom mohli vaši platbu identifikovat.

Číslo účtu: 86-2735860297/0100

Variabilní symbol: číslo praxe (uvedeno na CS)

Specifický symbol: rodné číslo (bez lomítka)

Děkujeme za spolupráci.

2011-08-04penize-ilustracka-denik-clanek-solo1.jpg

Návštěvnost stránek

234518

Napište nám