kalendar
Nejbližší plánovaný
zájezd

!! Od 1.2.2022 přechod na nový web: cestovka.vspj.cz !!

j

Cestovní kancelář VŠPJ

 

 

Vysoká škola polytechnická Jihlava je od 7.3.2008 vlastníkem koncese na provozování cestovní kanceláře. Kancelář při VŠPJ byla zřízena za účelem vytvoření prostředí pro získání praktických zkušeností našich studentů v oboru a organizace zájezdů studentů oboru Cestovní ruch.

Od roku 2008 uspořádala CK VŠPJ řadu vícedenních poznávacích zájezdu po České republice a do zahraničí – Maďarska, Rakouska, Švýcarska, Francie a dalších.

Vysoká škola polytechnická

Kromě vícedenních pobytů nabízí CK VŠPJ i jednodenní poznávací zájezdy po přírodních i kulturních památkách ČR a okolních států. Takto naši studenti navštívili např. památky UNESCO na Vysočině, v Jižních Čechách a Olomouci. Nelze opomenout i návštěvy Vídně a Drážďan.

Ze spolupráce CK VŠPJ a Katedry cestovního ruchu vzešla také poznávací cesta do Petrohradu, kde studenti naší školy strávili nezapomenutelný týden.
Kromě poznávacích zájezdů pořádá CK VŠPJ také zájezdy za kulturou – na klasická divadelní představení a samozřejmě na neméně atraktivní představení muzikálová.

CK VŠPJ nabízí prodej zájezdů renomovaných cestovních kanceláří ČR jako jsou například ČEDOK, EXIM TOURS, BLUE STYLE a další.
Další službou CK VŠPJ je zabezpečení prodeje letenek a uzavírání cestovního pojištění.

Kolektiv pracovníků CK VŠPJ je schopen všem zájemcům   dle přání kompletovat programy pobytů v tuzemsku i v zahraničí s využitím vlastní dopravy, autobusu, letadla či vlaku.

Svým zájmem o naše produkty a spolupráci s námi podpoříte praktické vzdělávání studentů naší školy v oblasti cestovního ruchu.


Předem děkujeme a těšíme se na spolupráci.

                                                                                                             

 

 

 

Fulltextové vyhledávání

29. 1. Zdislava

Zítra: Robin

OBJEDNEJTE SI SVOJI LETENKU ZDE:

Objednej letenku

 

Platby týdenních exkurzí

Záloha se platí převodem.


Zálohu i doplatek praxe zasílejte dle následujících údajů, abychom mohli vaši platbu identifikovat:

Číslo účtu: 86-2735860297/0100

Variabilní symbol: číslo praxe (uvedeno v podrobnostech každého zájezdu)

Specifický symbol: číslo studenta VŠPJ

Děkujeme za spolupráci.

2011-08-04penize-ilustracka-denik-clanek-solo1.jpg

Návštěvnost stránek

400250

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.