kalendar
Nejbližší plánovaný
zájezd

TERMÁLY - JEDNODENNÍ

Termální lázně

Hoďte za hlavu starosti a vydejte se s námi relaxovat do termálních lázní!

Informace k rezervaci zájezdů
Rezervace zájezdů bude platná maximálně 5 dnů.
Pokud se do 5 dnů od rezervace nedostavíte do kanceláře CK v budově VŠPJ a zájezd neuhradíte, bude Vaše rezervace zrušena a zájezd uvolněn dalším zájemcům.

Minimální počet účastníků potřebný ke konání zájezdu bude uveden vždy u každého zájezdu.

V případě dotazů se obracejte přímo na cestovní kancelář VŠPJ.

Ing. Martina Doležalová
vedoucí CK VŠPJ
5734-lazne-szechenyi.jpg

Termální lázně Bük

Bük jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských termálních lázní. Lázně jsou umístěny na 14 hektarech a najdete zde 32 bazénů s celkovou vodní plochou přesahující 5 200 m2. Voda v plaveckých bazénech má teplotu 26° až 28 °C. Můžete také vyzkoušet bazény, které jsou napuštěny léčivou vodou, jejíž teplota je 32° až 38°C. Pro nejmenší účastníky jsou zde přichystána brouzdaliště. Milovníci zábavy mohou navštívit dva skluzavkové komplexy. 
Po koupeli si můžete vydechnout v odpočinkových zónách na pohodlných lehátkách a děti si mohou hrát na moderním hřišti. Sportovní nadšenci mohou využít sportovní hřiště nebo se zúčastnit organizovaných programů. Hosté, kteří se neobejdou bez sauny, mohou navštívit svět sauny s kapacitou 150 lidí. Najdete zde několik druhů sauny, ve kterých si krásně odpočinete. Pokud vás přepadne hlad, můžete navštívit restauraci přímo uvnitř lázní. Pochutnáte si na zdravých pokrmech a vyhlášených specialitách. Nově je zde vybudováno Lékařské wellness středisko, kde vám lékařští specialisté poskytnou léčení formou fitness a wellness.

Termální lázně Sárvár


Návštěvníci lázní mají k  dispozici bazény s léčivou vodou cca 36ºC, plavecký bazén, bazén s vlnobitím, vodní skluzavka, brouzdaliště, bazén pro batolata, umělé vlnobití, dobrodružný bazén pro děti s pirátskou lodí, pískoviště, léčebné centrum, saunový svět (za příplatek), solná jeskyně, fitness, salón krásy, hřiště pro 3 věkové skupiny, sportovní hřiště na volejbal, na nohejbal, na petanque apod.
Celoroční služby: fitness oddělení, kosmetika, krytý léčebný bazén 30°C, léčebné centrum, občerstvení, polokrytý léčebný bazén 36°C, polokrytý zážitkový bazén 33°C, přímořská zahrada, říše saun, solárium, vodní školka 30°C, wellness centrum.
Služby nabízené od jara do podzimu: bazén pro batolata, dětský dobrodružný bazén, hřiště na hraní, letní pavilony, sportovní hřiště, více-účelový plážový bazén - plavecký bazén, bazén s vlnobitím, skluzavka.

Poskytované služby wellness poskytují klientům celkově příjemný pocit, krásu a vitalitu. K bezvadnému uvolnění tu slouží vnitřní finská sauna, lehká sauna, aromatické kabiny, parní lázně, Kneippův bazén a dvě venkovní finské sauny. Do wellness centra i tyto služby: aromatická koupel, aromatická masáž, bylinková koupel, Kleopatřina lázeň, medová masáž, zvuková terapie. Lázně nabízejí během dne také širokou nabídku fitness služeb.

Termální lázně Bük

Od:
Do:
Cena: 795,- Kč
Počet volných míst: 0
Soubor:
Zobrazit detail
Nejsou již žádné volné rezervace.

Termální lázně Sárvár

Od:
Do:
Cena: 875,- Kč
Počet volných míst:
Soubor:
Zobrazit detail
Nejsou již žádné volné rezervace.

Rakousko Sole-Felsen-Bad Gmünd

Od:
Do:
Cena: 295,- Kč
Počet volných míst:
Soubor:
Zobrazit detail
Nejsou již žádné volné rezervace.

Fulltextové vyhledávání

12. 12. Simona

Zítra: Lucie

OBJEDNEJTE SI SVOJI LETENKU ZDE:

Objednej letenku

Možnost ubytování

Vysokoškolské koleje

ubytování

Nabídka

Platby týdenní praxe

Záloha na praxi se platí hotově v CK VŠPJ.
Doplatek praxe zasílejte dle následujících údajů, abychom mohli vaši platbu identifikovat.

Číslo účtu: 86-2735860297/0100

Variabilní symbol: číslo praxe (uvedeno na CS)

Specifický symbol: rodné číslo (bez lomítka)

Děkujeme za spolupráci.

2011-08-04penize-ilustracka-denik-clanek-solo1.jpg

Návštěvnost stránek

301959

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.