kalendar
Nejbližší plánovaný
zájezd

tuzemsko

tuzemsko

Informace k zájezdu podle § 1b odst. 1 písm. a) nebo písm. b) bodů 1 až 4 zákona
Soubor služeb cestovního ruchu, které jsou Vám nabízeny, představují zájezd podle zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů, který provádí směrnici (EU) 2015/2302.

Budete moci uplatnit veškerá práva, která pro Vás vyplývají z právních předpisů Evropské unie týkajících se zájezdů. Cestovní kancelář CK VŠPJ (Tolstého 16, 586 01 Jihlava, IČ: 71226401, DIČ: CZ71226401) ponese plnou odpovědnost za řádné poskytnutí služeb zahrnutých do zájezdu.

Cestovní kancelář CK VŠPJ (Tolstého 16, 586 01 Jihlava, IČ: 71226401, DIČ: CZ71226401) má ze zákona povinnost zajistit ochranu pro případ úpadku (pojištění záruky nebo bankovní záruka), na základě které Vám budou vráceny uskutečněné platby za služby, které Vám nebyly poskytnuty z důvodu jejího úpadku, a pokud je součástí zájezdu doprava, bude zajištěna Vaše repatriace.
Nova vyhlaska[1].docx (17.7KB, .docx)

Informace k přihlášení na týdenní výukové praxe

Informace k přihlášení na týdenní výukové praxe
Manuál přihlášení na terénní výukovou praxi

1. Student si u vybrané výukové praxe provede rezervaci. Po provedení rezervace mu na e-mail, který v rezervaci uvede, přijde potvrzení o provedené rezervaci. Doručení potvrzovacího e-mailu při větším vytížení stránek není okamžité, potvrzení dochází tak do 15 minut!!

PS: rezervaci lze provést pouze v případě, že jsou na praxi volná místa, pokud je v počtu uvedených volných míst číslo "0", znamená to, že již nejsou na tuto praxi volná místa a nelze dělat rezervace!!

2.    Student vyplní smlouvu nebo přihlášku, kterou najde na stránkách školní CK www.cestovka-jihlava.cz v oddílu „VÝUKOVÉ PRAXE 2018“- u každé praxe je přiložen "Soubor" - kde je po otevření "Smlouva" - (Smlouvu na placené praxe si po vyplnění 2 x vytiskne)

3.    Do termínu stanoveného CK, který najde stránkách školní CK  v oddílu „ VÝUKOVÉ PRAXE 2018“ – donese student dvě vyplněné smlouvy  do školní CK. Jedná – li se o hrazenou praxi, donese do školní CK spolu se smlouvou i minimální zálohou, která je stanovena u jednotlivých týdenních terénních praxí v rozmezí výše 1500 – 3500,- Kč – dle ceny praxe.

4.    V CK bude studentovi jím vyplněná smlouva potvrzena, přičemž jedna zůstane v CK a druhou obdrží zpět student. Ten dále účastní – li se placené výukové praxe, uhradí zálohu minimálně v požadované výši (může i vyšší) a zároveň mu bude vystaveno potvrzení o platbě a komplexní cestovní pojištění.

5.    Doplatek do plné ceny výukové praxe – je-li praxe placená, doplatí student ve školní CK nebo na účet školy s požadovanými var. a spec. symboly nejpozději do 3 týdnů před nástupem na výukovou praxi.

6.    Studenti, kteří absolvovali praxi již v loňském akademickém roce, mohou nárokovat slevy za účast na druhé avšak placené praxi dle tabulky, kterou najdou na „S“ disku u jednotlivých praxí.

7.  Zrušení účasti na placené praxi ze strany studenta, se řídí Všeobecnými smluvními podmínkami CK, které jsou nedílnou součástí smlouvy.

8.    Žádáme studenty, aby smlouvy a zálohy začali nosit do školní CK co nejdříve, abychom tak společně předešli dlouhému čekání na vyřízení.

UPOZORNĚNÍ

POTVRZENÍ ÚČASTI NA PRAXI PROVEDETE DORUČENÍM VYPLNĚNÉ PŘIHLÁŠKY DO ŠKOLNÍ CK A TO DO TERMÍNU:

23.3.2018


POKUD DO TOHOTO TERMÍNU NEBUDE PŘIHLÁŠKA DO ŠKOLNÍ CK DORUČENA BUDETE Z PRAXE VYMAZÁNÍ A VOLNÉ MÍSTO BUDE NABÍDNUTO DALŠÍMU ZÁJEMCI!!

Vysočina - výuková praxe - individuální zabezpečení

Vysočina - výuková praxe - individuální zabezpečení
Od: 29.5.2018
Do: 1.6.2018
Cena:
Počet volných míst: 0
Nejsou již žádné volné rezervace.

České Švýcarsko - Drážďany

Od: 18. 6. 2018
Do: 22. 6. 2018
Cena: 3350 Kč
Počet volných míst: 0
Pravčická brána
Nejsou již žádné volné rezervace.

Fulltextové vyhledávání

29. 1. Zdislava

Zítra: Robin

OBJEDNEJTE SI SVOJI LETENKU ZDE:

Objednej letenku

 

Platby týdenních exkurzí

Záloha se platí převodem.


Zálohu i doplatek praxe zasílejte dle následujících údajů, abychom mohli vaši platbu identifikovat:

Číslo účtu: 86-2735860297/0100

Variabilní symbol: číslo praxe (uvedeno v podrobnostech každého zájezdu)

Specifický symbol: číslo studenta VŠPJ

Děkujeme za spolupráci.

2011-08-04penize-ilustracka-denik-clanek-solo1.jpg

Návštěvnost stránek

400250

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.